Profil společnosti

Interierové studio I.I.H. s.r.o.

Naše společnost vznikla v roce 2010, ale majitel spolupracuje s firmou HANÁK NÁBYTEK a.s. již od roku 1995. Pracujeme na developerských projektech společnosti FINEP a ve spolupráci s architekty vytváříme nejen bytové, ale i obchodní a restaurační interiéry. Našim klientům nabízíme komplexní služby, včetně stěhování, stavební dokumentace a stavebních úprav.

Pro jakého zákazníka jsme partnerem? Především pro každého, který chce kvalitu a který tuší, že řešení interiéru je kompromis mezi prostorem, užitnou funkcí a cenou. Pro toho, který hledá osobní přístup, pro developery a architektonické kanceláře, které potřebují spolehlivého partnera. Pro toho, který má v náš team důvěru, že dobře poradíme, protože to, co oni dělají několikrát za život, my děláme denně. Je to naše práce a víme, že celkový interiér domova je kompromis mezi představou, prostorem, užitným určením a cenou.

HANÁK NÁBYTEK je tradiční česká firma s více než 25letou tradicí, za níž stojí už 3 generace rodiny Hanákových, které se naplno věnovali a věnují výrobě toho nejkvalitnějšího nábytku. Nejde o reklamní slogan, ale o skutečná léta tvrdé práce, dlouhé řady zkušeností a nadšení, se kterým dnešní majitelé, otec a syn Stanislavové Hanáci, a stejně tak zaměstnanci firmy, nábytek vyrábějí a posouvají ho dál a dál, jak v originálním designu, tak především v kvalitě.

Díky vlastnímu vývoji, moderním technologiím, ale i poctivému ručnímu řemeslu, vyrábí firma HANÁK ročně statisíce nábytkových sestav pro zákazníky nejen v Česku, ale po celém světě.

Kromě neobyčejné kvality a vlastního designu je v současnosti jednou z hlavních předností značky tzv. INTERIOR CONCEPT HANÁK, který znamená domov v jedné značce, tedy od jednoho výrobce. Firma HANÁK NÁBYTEK má ojedinělé portfolio, které nemá konkurenci. Nikdo jiný v Česku a pravděpodobně ani v Evropě nevyrábí interiérový nábytek včetně interiérových dveří. V tom je HANÁK naprosto výjimečný.

Exkluzivní kolekce PREMIUM představuje nábytek a dveře v nejkvalitnější povrchové úpravě 7vrstvého laku a ušlechtilých dýh. Kolekce TREND zahrnuje moderní nábytek v dřevodekorech a jednostranném laku.